Jen pro zvláštní klienty

Přišla přesně dle dohody. Věděla, že její klient nenávidí jakékoli odchylky od předem domluveného scénáře. Byt vypadal…sterilně. Ne, lepší slovo ji opravdu nenapadalo. Bílá podlaha i stěny a strohý nábytek. Asi nejzdobnější tady byla ona ve svých lodičkách, v obleku s kravatou a kloboukem. Připomínala mafiána. Jenže to by toho část nesměla být z latexu a kolem spousta oleje.

Přišel k ní zezadu, zrovna když se kroutila na skleněném lehátku a shazovala poslední kousky oblečení. Zůstal jí jen klobouk, kravata a její vlastní tetování. Mimo její zorné pole sebral lahvičku s olejem a cákl jí trochu na bok, pramínky si našly cestu přes její prsa a zadeček a vlily se do jezírka, které už se dole rozšířilo. Stejně jako si předtím zasouvala prsty do pičky a do zadečku, udělal to teď on. Zmáčkl jí obě kozičky, pak prdelku a zvedl ji za kravatu. Táhl jí několik kroků ke stolu, kde si lehl a opřel se hlavou o jednu z noh, takže stála nad ním, jak byla.

„Chceš tuhle kundičku, jo? Chceš se jí dotknout?“ vplula okamžitě do své role. Klesla k němu klínem, on jen zvedl hlavu a zabořil do ní svůj jazyk. Jen na chvilku, ihned zase vstala. Podruhé už dole vydržela déle. Zase vstala, zasmála se a překročila jeho tělo, až skoro jehlové podpatky ťukly o podlahu. Obešla ho a sklonila se mezi jeho stehna.

„Teďka tě ochutnám…“ rozepla mu kalhoty, krátce pohonila a ihned přidala svoje ústa. Krásně mlaskavě ho pohlcovala až do krku a zase pouštěla, žalud jí krátce mizel mezi rty. Nešetřila slinami, pak ho vzala do obou rukou a s pevně přetaženou kůží masírovala v dlani jen špičku. Naklonila ho k jeho břichu a sjela pusou i obličejem na koule. Nasála jejich jemnou kůžičku a nahoře ho pořád honila.

„Tak mi ukaž tu tvoji prcinku, ty kurvičko…“ přikázal. Ona se poslušně otočila a zachytla se rukama za lehátko, které před chvílí opustila. Zatřásla zadečkem, rukou si zajela do obou dírek. „Jo, přesně tady tě chci mít…“ poznamenala jeho směrem.

Přišel k ní už nahý s tvrdým pérem v ruce. Dal jí ho k puse, takže se ještě svezla do kleku a zase nasála jeho koule. Zajel jí až do krku, pak ho z ní vyškubl a několikrát jí tvrdým tělem penisu poklepal po obličeji, jako když razítkuje. Zvedla ho trochu nahoru a jezdila celou pusou po celé délce od koulí až po žalud.

Jen co konečně vylezla na židli a vystrčila na něj zadeček, konečně do ní zajel s rukou na jejích půlkách.

„Jo, proboha, joooo…taaam….víc…“ žadonila vzdychavě.

Spolu s přirážením pérem do kundy jí vrazil ještě palec do zadečku.

„Jo, přesně tam, to je vooonooo…ohhhhh,“ sténala dál a držela pevně pozici. „Proboha, jo, já už budu…už budůůů…“ zakvílela, aniž by on sám přirážel nějak jinak. Jen ji vzal rukama v pase a přitiskl si ji více k sobě. Sama si dala jeho ruce na krku a když si ji k sobě přitiskl opravdu silně, jen slastně mumlala.

„Zmáčkni mě, pořádně, ať se udělám,“ žadonila. Stáhl kravatu kolem jejího hrdla, takže skoro stála s jeho ptákem pořád v pičce.

Vzápětí pomalu odpadla z jeho penisu téměř rovnou do sedu. Jen se otočila a vzala ho za penis, přitáhla k sobě. Jen několikrát ho nasála a zase zatoužila mít ho v sobě. Hbitě vyskočila, zase se otočila a nasadila si žalud na krajíček. „Vezmi si moji prdelku.“

Zajel do ní nejdříve trochu ztuha, ale pak už povolila a šlo to hladce. Vzala ho za ruku a dala si ji zase na krk. Stiskl ji a volnou rukou sjel dolů k chloupkům jejího klína.

„Aaaahhhh….jo, přesně takhle, kurva to je super…“

Přišla další kouřící mezihra. Probírala v ruce jeho koule a péro. „Hmm…já jsem taková špinavá děvka…hraju si tady s pérem, který jsem měla v zadečku…hmm…omrdej mi ještě prdelku, zasuň ho pořádně hluboko, ať se mi pořádně roztáhne,“ šeptala s jeho žaludem v rukách a lascivním pohledem upřeným do jeho očí.

Zaujali původní pozici a zajel do ní.

„Jo, přesně tam, do tý malý těsný prdelky, bože to je úžasný, jak je vevnitřřřř…“

„Sedni si na mě,“ prohlásil najednou a byla to snad první věta, kterou zatím vyslovil

Jen se proti ní vzepnulo to péro, nasedla na něj zase prdelkou a nechala ho dorazit, kam jen to šlo. A začal další přirážecí tanec, až lehátko klapalo o podlahu.

Několikrát z ní vyklouzl, takže se opřela chodidly o jeho tělo, aby měla lepší pozici. Pak se zase dala do šoustání svého zadečku. Nějakou dobu svědomitě přirážela, pak se otočila a pokračovala.

„Miluju, když i to tvoje péro šoustá zadeček, je krásně tvrdej v tý mý těsný prdelce,“ hlesla trochu zadýchaně. „Bože já už zase budu,“ přidala po dalších desítkách přírazů.

„Dej mi ho na chvíli do pičky,“ zašeptala mu do ucha a jen na vteřinku se zarazila a zase se rozjela, jen co to tvrdé péro změnilo své místo. Zase z ní vypadl.

„Vezmu tě ze strany,“ podotkl a položil ji na zem, aby se k ní dostal dobře z boku.

„Jo, dělej, chci ho tam mít zase,“ kníkla nedočkavě.

Chytl jí jednou rukou pevně za bradavku a druhou položil někam ke klitorisu.

„Kurva to je perfektnííííí….“ vydralo se z ní, jen co se v ní pořádně rozjel. „Nepřestávej mě mrdat…šoustej mě, prosím furt mě šoustej…“

Vytáhl ho z ní a popleskal ji žaludem po klitorisu. Zavrtěl hlavou.

„Ne, nepřestávej, mrdej mě dál…“

Přitiskl se k ní celým tělem s hlavou na jejím krku.

„Jo, přesně takhle, ne, chci se na tobě zase hejbat…“ pronesla a povalila ho na záda, aby na něj mohla za vteřinu dosednout a napíchnout se na jeho klacek.

„To je vono….to je…přesně vono…budu…za chvilku zase budu…kurva drátttt….to je…“ ani to nedořekla.

Z její pičky vytrysklo několik spršek a svlažily podlahu. „Píchej mi zase prdelku,“ přesměrovala si penis zase do zadečku.

„Doprdele to je krása…“ řekla a moment nato z ní zase vytrysklo několik pramínků. „Jo, takhle. Krásně hlubokoooo…“

Svalila se dolů, ale ani se nenamáhala dostat zpátky. Prostě jen srovnala stehna a nechala ho do ní zase zajet ze strany. „Kundičku omrdat, prosím,“ pronesla jen a její tělo se opět začalo klepat jak rosol.

Nejen, že do zajížděl zas a znova, ona se na něj ještě navalovala a kroutila prdelkou.

„Jooo…jooo…vem si mě, pořádně…chytni mě…“ křikla ještě, když se jí na krku zase ocitla jeho ruka. otočil se k ní kolmo a zakmital ještě rukou na jejím poštěváku.

Natáhla se někam za sebe a pokropil celá jejich těla zbytkem olejíčku. Rozmazal jí ho po kozách, zadku i kundě.

Otočila, sedla na něj s rukama opřenýma o jeho prsa a zase začala pořádně kmitat a trhaně sténala.

Jenže na něj už to šlo, tohle prudké dosedání nešlo vydržet.

Stál nad ní a třel si třemi prsty jen žalud, pod kterým se otvírala její chtivá pusinka. Jen co jí zkropil pusinku, zajela si s jeho žaludem zase dovnitř a vysála poslední kapky přímo z jeho špičky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...