Večerní přátelská návštěva

Ti dva se znali už od základky a jejich další osudy na tom celkem nic nezměnily. Po gymplu se ale Dan chytnul nějaký party a začal dělat čím dál tím větší píčoviny. Kalení do rána se celkem dalo pochopit, výtržnictví a občasný krádeže už míň. Protože si nedal říct, nemohlo to skončit jinak než lochem a ten přišel docela brzo.

Ivo se o tom dověděl zcela náhodou, ale nedivil se. Dan si trochu odkroutil a pustili ho na podmínku. Jak se ovšem dalo trochu čekat, spousta lidí, co předtím znal, se k němu neznala. A tak se Ivo jednou k večeru dočkal telefonátu právě od svého dávného parťáka. Dan byl zkrátka v koncích, nechtěl ale peníze nebo něco podobného. Potřeboval jen spřízněnou duši, se kterou si bude moct popovídat a upustit trochu páry.

S tím neměl Ivo moc problém, takže ho zakrátko uvítal u sebe doma. A protože už kdysi k sobě občas – zvláště v takových momentech – měli trochu blíž, byl to večer docela zajímavý.

 

V pološeru spoře osvětleného pokoje to cvaklo, jak do sebe narazily dvě kulečníkové koule. Ivo poklepal tágem do modrého sukna a ukázal na další díru.

Protože bylo léto, měl na sobě jen tepláky a jeho vypracovaná postava lákala Danovu pozornost. Na škole měli pár důvěrných chvilek, nikdy to ale nezašlo dál než k dotekům nebo jednomu dvěma polibkům.

Napadlo ho však, že by mohl využít moment a posunout to dneska trochu dál.

Zatímco se Ivo s tágem v ruce soustředil na úder, přesunul se za něj a položil mu ruku na boky. Ivo se narovnal a jejich těla se po letech opět dotkla. Sval na sval, kůže na kůži, oba s jasným vědomím vlastní živočišné síly.

Dan mu položil ruku na vypracované břicho a dal mu pusu na krk. Oběma rukama ho hladil po trupu, Ivo se nebránil. Dal ruce za hlavu a nahmatal Danovu hlavu, když se ohlédl do strany, setkal se rovnou s jeho ústy. Tak mlaskl první polibek, zatímco ruce byly už na dalších cestách.

Otočil se k Danovi a ten ho ve vteřině vzal za nohy a posadil na stůl. Další polibky, ruce na prsou.

„Tohle ti taky chybělo, co?“ zašeptal Ivo, když se jejich rty odlepily.

  Ve třech s jedním nástrojem

„Hrozně. Víš, kolikrát jsem si za ty roky představoval tvoje tělo? A nikdy jsem se ti nedostal do kalhot, hrozně ti ho chci držet v ruce.“

„A pak ho mít v zadku?“ nadhodil Ivo.

„A v puse.“

Přiblížili se k sobě jen tak, aby se dotýkala jejich prsa a to napětí letmého dotyku je oba přímo elektrizovalo. Ivo neudržel balanc a svalil se přímo na kulečník, Dana měl okamžitě na sobě. Když měl přítelovo tělo takhle hezky před sebou, pokračoval polibky přes krk a prsa až na břicho a k lemu tepláků.

Na souhlas čekat nemusel, stáhl je a setkal se s krásně dlouhým a stojícím pérem.

„Hmm…krásnej kousek,“ ocenil tvar a velikost.

„Jako v lochu?“

„Ani zdaleka.“

Zatlačil na něj jazykem a péro zapružilo. Přejel po něm od kořene po žalud a nakloněním hlavy dopředu ho dostal přímo do pusy. Jakmile se na něm rozjel, Ivo zasténal. Tohle byla kuřba od hodně zkušené pusy. Dan mu ho krásně svíral a pomáhal si rukou, zatímco jezdil nahoru a dolů. Tlak tak akorát a prsty na koulích.

Občas se Dan podíval úkosem na kamarádovu reakci, dech i občasné steny ale mluvily za všechno. Když na hlavě ucítil Ivovu ruku, vyndal si ho na moment z pusy a přetáhl rukou, kterou rozetřel sliny po celém těle péra.

Jakmile si ho zasunul zpátky, Ivo ho chytil za vlasy a dirigoval mu tempo.

Za chvíli s lehkou námahou vstal a přitiskl si Dana k sobě. Chvíli se líbali a pak si Dan začal rozepínat šortky. Už ty trenky připomínaly stan a Ivo ho chytil hnedka přes látku. To nebyla boule, to byla vzpříčený kolík, který toužil po okolním světě. Ruka na zadku, jazyky v pusách a tisknutí těl, která se dnes spojí.

Dan ho hladil po zádech a sjížděl mu dlaní až na zadek, zatímco na krku cítil polibky. Když mu Ivo stáhl trenky, vzal ho do pusy bez váhání. Dan jen zaúpěl slastí a zavřel oči, když ho Ivo začal důkladně vysávat. Péro se mu lesklo, Ivovy prsty si hrály s koulema a kamarád si ho tlačil až hluboko do krku, takže se dostal pusou až ke kořeni.

Dan mu dal jenom ruku na rameno a lehounce ho korigoval. Znova ho pohltil celého, pak už jen pusou svíral žalud a jezdil po něm uvnitř jazykem. Držel ho přitom za zadek a semtam udělil Danovi další pusu na svalnaté břicho.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata III Odkládání se důkladné seznamování

Pak vstal a přitiskl se k příteli celým tělem. S dole napjatými péry, která na sebe narážela, to bylo ještě lepší, než předtím.

Vrátili se k původní pozici na kulečníku a Dan mu začal vylizovat prdelku. Ivo si občas zavadil o péro a trochu si ho pohonil do rytmu pohybů jazyka na dírce. Dan to jen sledoval a masíroval si vlastní ocas.

Dan zvedl Ivovi prdelku, trochu na něj nalehl a zase se s ním pořádně líbal. Stiskl mu péro, několikrát přetáhl a pohyboval se polibky zase od krku dolů. Za vlastního honění mu ho vzal do pusy a postupně mu zadek posunul až na dřevěný okraj kulečníku. Nasával ho až ke kořeni a Ivo mu pod doteky a pusou jen dlouze vzdychal. Dal mu ruku za krk a přitiskl si jeho hlavu až ke koulím.

Ivo vstal z kulečníku a zase se ke kamarádovi těsně přitiskl, takže oba jasně cítili tělo toho druhého. Pak si ho Ivo otočil a ohnul ho na kulečník s nastavenou zadnicí. Navlhčil análek, projel mu přes něj prsty a začal ho masírovat rukama i jazykem. Vzápětí vstal a nastavil mu žaluda přímo na dírku.

Dan sice lehce ztuhl, ale dostat se dovnitř nebylo pro Iva náročné. Pomalinku zajížděl a cítil pnutí svěrače na péru. Když byl nadoraz, jen se lehounce pohupoval a nechával Dana se přizpůsobit. Pak už se začal posouvat sem a tam a rukama držel jeho zadek. Netrvalo dlouho a krásně plynule ho šoustal.

Dan mu sténal do stolu a občas jen otočil hlavu na druhou stranu. Ivo se nohou opřel o schránku stolu na koule a pořádně se do toho opřel, až pleskal o třesoucí se zadek.

„Jo…jooooo….takhle…“ sténal mu Dan pod přírazy.

 

Aby nebyl Dan v tak mizerné pozici, zvedli se oba do stoje a Dan o stůl jen opřel. S rukou kolem milencova krku a jeho pérem pořád v zadku to bylo mnohem příjemnější.

Protože střídání pozic vyhovovalo oběma, zkusili to ještě vleže na kulečníku. Dan ho jen držel za paty a s nohama skoro za hlavou si užíval, jak do něj Ivo svým čurákem buší. Zadek se mu jen klepal a narážel na hranu dřevěného okraje. Svižné dosedávání přerušil jen občas nějaký ten polibek.

  Jsi další na řadě...

Ivo ale zatoužil po pořádném kouření, takže Dana stáhl zpátky na zem a přitáhl si jeho hlavu mezi stehna. Ten se nijak nebránil a ochotně mu ho nasál a pomáhal si rukama. Hrozně ho bavilo cítit to vypracované a pevné tělo, a zároveň mít v puse a ruce jeho nejcitlivější, přesto krásně pevnou část.

Když kolem něj sevřel ruku v pěst, Ivo mu do ní ještě začal přirážet. Pak ho zvedl a začali si je honit navzájem. Pomalým krokem se přitom blížili ke kulečníku a byl čas, aby se zásunu dočkal i Dan.

„Těšíš se, až budu v tobě?“

„Jo. Jak se ti líbilo, když jsem tě mrdal?“

„Vůbec to nebylo špatný.“

Dan je držel v ruce oba, střídavě honil a tisknul k sobě. Cítit na něm další péro ho hrozně vzrušovalo. Přetahoval mu ruku přes žalud a doplňoval to líbáním.

Ivo se svalil na sukno a skoro se nehýbal. Když mu Dan už podruhé sjel na zadek, honil si ho sám a ještě mu uvolnil místo pokrčením nohou. Kromě jazyka pak ucítil i prst zkoumající jeho skulinku. Přitáhl si ho blíž a konečně zajel dovnitř, snadněji, než čekal.

Několikrát se pohnul tam a zpátky, až se dostal opravdu dovnitř a zarazil se teprve plným přitisknutím. Nepřirážel tak prudce, jako předtím Ivo, o to však procítěněji. S rukou na Ivově péru ho navíc honil spolu s přírazy.

Jakmile si ale našel tempo, pořádně zrychlil a Ivo si honil sám. To prudké tempo ale nemohlo vydržet dlouho. Jakmile Ivo zasténal a začal si mrdku cákat na svoje břicho, Dan se k němu rychle sklonil a snažil se z žaludu ulovit co nejvíc.

Jakmile to udělal, vyklouzl mu ze zadku, ale vůbec mu to nevadilo. Nicméně na orgasmus stále čekal.

Ivo se toho chopil jednoduše. Vyměnili si pozice a Ivo ho honil stejně tvrdě, jako předtím sebe. Současně s tím mu vrážel do zadku dva prsty a hekání Dana ho utvrdilo, že je to dobrá cesta.

Skončili líbáním na kraji, kde to i dneska celé začalo. A asi to nebude poslední návštěva.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...