Zasněné čekání

Jediným zvukem v pokoji byla klimatizace. Baz seděl na pohovce v šortkách a tričku a čekal na Curta, který měl každou chvíli dorazit. Byli spolu krátce a ještě byli kolikrát zcela ovládání mileneckou vášní. Baz si vzpomněl na jejich první živočišný sex, po kterém byl v pokoji nepořádek jako po přepadení.

Při té vzpomínce si přejel přes poklopec. Ucítil měkký penis a zůstal na něm rukou. Trochu ho stiskl. Ta měkká tkáň ho fascinovala, jak se uměla rychle napnout vytvrdit a jak jí opak, tedy měknutí, šlo kolikrát zase hrozně těžko.

Rozepl si kalhoty a přejel si po vybouleném místě trenýrek. Jeho péro už se zřetelně rýsovalo jako horstvo oddělující od sebe dvě sousední země.

Stáhl si trochu kalhoty i slipy, protože to byl nevyhnutelný krok. Jeho penis byl natočen do strany a jen čekal, co s ním Baz bude vyvádět dál.

Vzal ho do ruky a několikrát přetáhl. Druhou rukou si promnul koule. S dalšími přetahy ucítil silnější a silnější tvrdost a pak už mu stál u bez ruky, která ho držela.

V další minutě se ozval dusot po schodech a do pokoje vstoupil Curt.

„Hergot,“ zarazil se, „to je rajcovní,“ poznamenal při pohledu na onanujícího Baze. Ten se na něj jen podíval, usmál se a pokračoval v sebeukájení.

Curt byl u něj během vteřiny a bez váhání se sklonil, aby vzal ten krásný penis do pusy. Jakmile pořádně nasál žalud, Baz jen zasténal a slastí zaklonil hlavu.

„Ahhh…do hajzlu, ty to umíš fakt perfektně….“ hlesl s rukou v Curtových vlasech.

Curt na jeho péru jezdil hlavou nahoru a dolu a kroutil u toho hlavou, aby se mu žalud hezky v puse vlnil.

Baz si stáhl tričko, vzal Curtovu hlavu do dlaní a důkladně ho políbil. Začali se spolu líbat, až to mlaskalo.

„Líbí se ti to?“ zeptal se Curt, jen co se vrátil hlavou ke kouření.

„Kurva že jo…“

Curt se zvedl a Baz se sklonil k jeho bradavkám, které postupně olízal a olíbal. Pak si vyměnili ještě pár polibků, oba už skoro nazí.

Pak se Curt vrátil ještě ke kouření a tentokrát jel mnohem rychleji a důrazněji. Baz se pod jeho pusou jen vlnil, sténal a rozplýval. Když se k němu Curt zase naklonil pro pár polibků, natáhl Baz ruku podél jeho tělo a stiskl mu džíny v rozkroku.

Crut vstal, Baz mu hnedka rozepl knoflíky a stáhl spodky, aby se hnedka dostal k tuhnoucímu péru. Přejel mu pusou několikrát po celé délce a zastavil se pusou u žaludu, který labužnicky nasál celý. Baz ho chytil za bedra a prudce si ho zarážel do pusy.

„Joooo…sakra to je tak super.“ Baz ho kouřil krásně hltavě, až to mlaskalo, a tohle se Curtovi hrozně líbilo. Baz mu stáhl kalhoty i spodky úplně a hladil mu u kouření ještě zadek.

„Jdem mrdat?“ zeptal se Curt, když se k němu sklonil pro další pusu.

„Jasně,“ odvětil nadržený Baz.

Otočil Curta a přitiskla ho tělem na pohovku, takže měl přímo před sebou jeho zadek. Téměř zautomatizovaným pohybem si nasadil kondom a zakápl si obalený penis kapkou lubrikantu. Trochu nanesl i Curtovi na dírku. Zajel do něj poměrně hladce, až Curt zasténal a zvrátil hlavu nahoru. Baz s rukama na jeho žebrech začal pravidelně přirážet a cítil sevřený anál kolem vlastního pohybujícího se penisu.

Jen co začal Curta pořádně svižně šoustat, jeho milenec sténal na celý pokoj.

„Oooohhhh bože to je super…jo, mrdej mě….“ hulákal a svíjel se pod Bazovým přirážením.

Baz zvolnil a několikrát přirazil důkladněji a silněji, až se Curt zakymácel a trhnul sebou.

„Sakra, já budu stříkat!“ houkl po chvilce Buz a vyškubl z Curta svoje péro. Stáhnul si rychle gumu a několika tahy se dodělal na Curtovu prdelku. Pak se sklonil a políbil Curta na záda a pak i na pusu, když se k němu jeho milenec otočil.

Baz si nasadil další gumu, opět zakápl dírku gelem a znova se do Curta opřel. Přirážel, až to pleskalo a vzdychání obou se mísilo se zvukem klína narážejícího do pevného zadku.

„Jo…jo…pořádně mě šukej…jo…ještě…“ kvílel Curt a kroutil se jak had.

 

Curt si pak lehl na pohovku a roztáhl nohy, aby se k němu Baz pohodlně dostal. Ten si jen hodil jeho nohy na ramena a zase do něj krásně zajel. Spolu s přiražením do Curt začal pořádně rychle honit péro.

„Sakra, já se asi udělám!“ houkl mezi vzdechy a pokračoval v protahování vlastního penisu. Jen to dořekl, už se na jeho břiše objevily bílé kapky. Baz ho přitom pořád ještě mrdal. Ten prudce zrychlil, pak ho z Curta vyškubl a začal si ho honit naprosto neskutečným tempem.

To ovšem přineslo záhy ovoce, protože se dovedl ke druhému orgasmu a přispěl Curtovi na břicho i vlastními kapkami.

Baz se zhroutil vyčerpáním vedle pohovky a Curt sjel vedle něj.

Tak tam seděli oba a oddechovali, nahé penisy čnící kousek od sebe jak nalomená ratiště kopí. Už jen několik vzájemných polibků a nic jim nechybělo.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...