Jak se M naučila být kurtizánou

Jako čerstvě rozvedená a provozující restauraci v Los Angeles vám musím říct o nejoslnivější události ve svém životě. Jedním z pravidelných zákazníků byl Arthur, ženatý podnikatel. On a jeho manželka Catherine byli oba okouzlující a společenští. Mnohokrát tu byli na jídlo, tanec a pití a přivedli s sebou taky další velmi zajímavé lidi. Úplně jsem cítila sexuální energii, která je všechny obklopovala, což přirozeně vzbudilo mou zvědavost.

Arthur se často stavoval na oběd a odpolední koktejl a obvykle se mnou flirtoval. Záhy si všiml, že mě přitahuje jeho bystrost, humor a inteligence. Naše konverzace se často plnila dvojsmysly a já přemýšlela a dokonce si představovala, že s ním mám sex. Lehce si mě dobíral kvůli francouzskému přízvuku, a jak jsou muži spokojení ve společnosti francouzských kurtizán.

„Arthure,“ odvětila jsem, „nevěděla bych ale, jak na to.“

Odvětil, že mě to může naučit.

„Určitě,“ opáčila jsem.

Zpečetili jsme dohodu objetím a já se ho zeptala, když bude začínat výuka.

Mrknutím oka (měl pásku přes oko) mi řekl: „Brzy.“

Pak jsem několik týdnů Arthura neviděla. Zavolal v sobotu večer a rezervoval si večerní stůl pro tři. Taky mi připomněl slíbenou lekci. Lehce jsem se zachvěla a moje pochva se stáhla v miniaturním orgasmu.

Dorazili kolem jedenácté. Arthur, Catherine a ještě další muž. Byla jsem představena Brianovi, který vlastnil místní divadlo. Catherine měla černé koktejlky, které při chůzi krásně vířily, širokými pruhy na ramenou, které byly se šaty spojené na knoflík. Byla šťastná, usměvavá a sršela energií, když mě objímala a jela mi rukama po těle. Jak se odtáhla, všimla jsem si poprvé obojku kolem krku, který nosí subinky. Otřásla jsem se a cítila jsem, jak vlhnu.

  Jak zasunout drát

Seděli s Catherine mezi nimi. Každý jí postupně velmi procítěně políbil. Dívala jsem se. Catherine vstala a šla s Brianem na taneční parket. V tom čase byly obsazené jen dva další stoly. Tančili. Nebylo to sexy. Bylo to nemravné a sexuální. Brian točil s Catherine. Její vířící šaty se zvedaly a ukazovaly stehna s černými kalhotkami kryjícími kundičku.

„Lekce začíná.“

Měla jsem na sobě kabát s jediným knoflíkem v pase se špendlíky ve výstřihu a na kolenou, aby oděv držel v umírněné pozici. Arthur si sáhl do kapsy a vytáhl černá tanga.

„Běž k sobě do kanceláře, sundej si šaty, podprsenku a punčocháče. Navlékni si tyhle tanga a svůj oblek bez špendlíků a vrať se. Dej si dva prsty do kundy a vrať se se šťávou na prstech. Chci tě ochutnat.“

Stála jsem nahá u sebe v kanceláři, až na tanga a podpatky, zatímco jsem ochutnávala moji vlastní příchuť. Vklouzla jsem do šatů a šla ven plná chvění a očekávání. Šaty se s každým krokem otvíraly a ukazovaly konec mých punčoch. Došla jsem k Arthurovi. Vzal mě za ruku, přičichl k ní, ochutnal ji vychutnal si ji. Roztála jsem. Pustil pero. Bylo mi řečeno, že ho mám zvednout. Ohla jsem se dolů a držela si šaty, aby nebyla vidět moje prsa. „Dej tu ruku pryč,“ řekl mi. Udělala jsem to. Vršek se otevřel. Spatřil moje bradavky, jak ztuhly. Narovnala jsem se a vrátila mu pero.

Došel zpátky ke stolu. Catherine s Brianem byli ve vzájemném smyslném objetí. Jeho ruka byla pod její sukní. Ona i já jsme měli identický obojek. Arthur nalil šampaňské. Bublinky spolu s mým vzrušením mě trochu omámily. Arthur natáhl ruku ke Catherine, která vstala. Catherine, jahodová blondýna, já, vyšší zrzka. Dívali jsme se jedna na druhou. Arthur řekl: „M, vezmi Catherine s sebou a přiveď ji zpátky bez kalhotek.“ Nikdy jsem nic takového nedělala.

  O víkendu...

Šly jsme ke mně do kanceláře a já netušila, odkud nebo jak začít. Catherine si vyhrnula sukni. Já si klekla a dala ruce kolem lemu jejích kalhotek. Cítila jsem její vůni a odchlípla je. Jako zvedla nohu, spatřila jsem pysky její kundy se zalesknout, jak se jí pička otevřela. „Dotkni se mě,“ řekla mi.

Vztáhla jsem prsty k její kundě. Přitáhla mi hlavu blíž a strčila mi ji přímo k sobě do klína. Nadechla jsem se. Ochutnala ji jazykem. Catherine zasyčela skrze zuby a uzemnila moji tvář ve svém lůně. Pak se zastavila a já taky. Tohle bylo prvně od časů na škole, co jsem byla s jinou ženou. Přitáhla mě zase k sobě. Líbali jsme se na ústa a ona ochutnala z mých rtů vlastní šťávu. Srdce mi tlouklo jako splašené. Co dalšího ještě přijde?  

 

Uvedené ceny SMS jsou včetně DPH.
Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s.
Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz