Jak zasunout drát

Ozval se zvonek a Dee automaticky otevřela.

„Nazdar kočko…“ pozdravila Maura, jakmile vešla do krásného bytu své přítelkyně, se kterou se v tuhle hodinu scházela na pravidelnou sklenku vína a trochu toho drbání.

„Hele, co to máš na balkoně za fešáka?“ zeptala se, když viděla u zábradlí hezouna v košili a džínách.

„Spravuje mi zábradlí. Z tý konstrukce, co drží ty panely, se uvolnily nějaký součástky a dráty a plandá to tam volně ve větru. Tak se tam s tím pachtí už asi půl hodiny. No co,“ shrnula brunetka, „mě to nevadí, aspoň se mám na co koukat. Jmenuje se Fred.“

 

Sedly si na barové stoličky u kuchyňské linky a tlachaly o všem možném. Maura se ale pořád vracela pohledem k tomu chlápkovi na balkoně.

„Hele neužijem si s ním trochu?“ navrhla pak Dee, která byla pro každou erotickou špatnost.

„Hmm…to není marnej nápad. Máme tady jen tak sedět u vína, když je venku takovej hřebec.“

Zvedla se, a když pomalu přicházela ke dveřím na terasu, přejela si rukama přes boky až na prsa, kde zůstala. Jezdila si po těle a vlnila se uprostřed pokoje jako ta nejvyzývavější šlapka.

Hodila si vlasy stranou a Maura jí ochotně povolila zapínání. Fred se několikrát podíval jejich směrem, ale nijak nereagoval, možná mu slunce bránilo ve výhledu.

Dee si stáhla ramínka šatů a odhalila tak krajkovou podprsenku skrývající její výstavní prsa. Jak si přes ně přejela rukou, hladila ji po těle i Maura – ostatně ty dvě spolu dováděly nezřídka. Šaty šly zase o kousek níž, takže odhalily její kalhotky a podvazkový pás. Maura jí stáhla košíčky podprsenky a vysvobodila bradavky. Pak jí pokynula kupředu.

Dee došla až k proskleným dveřím na terasu a přitiskla se na ně prsama.

Montér rukama zkontroloval svou práci, potěšeně vstal a kochal se výhledem. Dvě kočky pozorující ho zevnitř bytu nebral na vědomí.

Maura to nevydržela a zaklepala na sklo. Fred se otočil a teď bylo znát, že ho výjev zaujal. Dee se sunula po skle bradavkama sem a tam a kroužila si kolem koz ještě rukama. Maura k ní natáhla dva prsty a zabrnkala ji na bradavku.

Fred pokýval hlavou a vydal se ke dveřím.

 

Dee klečela na pohovce jen v podvazcích a cítila, jak do ní ten hřebec zaráží péro. Maura se nakláněla nad nima a směrovala ten krásnej ocas Dee do kundičky. A už tam kmital, zatímco se Fred líbal s Maurou, jejíž světlé vlasy vlály nad tím krásným šoustáním. Dee se k němu natáhla a chytla Freda za košili, jako by si ho chtěla přitáhnout ještě víc kromě toho péra, které ji zas a znova zajíždělo do chtivé kundy. Jen vzdychala a plnila tím svůj obývák.

Maura měla ruku za Fredovým krkem a občas si pohladila obě svoje kozy, dávno osvobozené od šatů i prádla. Nato se přesunula víc k Dee, které začala shora hladit záda i kozy. Jen se k ní přítelkyně otočila, měla Maura jazyk v její puse, což trochu utlumilo všudypřítomné vzdychání. Tiskla jí kozy v rukách a Dee ji chytla rukou za krkem. Když se Maura zvedla, Fred s jí hnedka zakousl do kozy a nasál bradavku, aniž by ustal v mrdání Dee, kterou držel oběma rukama za boky.

Blondýna šla zase dolů a chytla Dee za obě kozy klepající se v rytmu nárazů Fredova brka. Několikrát do ní zajel pomaleji, ale o to víc na doraz, až na konci vykvikla slastí. Chňapla ho za košili a opravu si ho přitahovala k sobě. On ale držel jak v ní, tak rovně.

Maura se sklonila před Dee a dostala do pusy její prst. Pak se do sebe obě zapletly jazykama. Dee se už tolik netřásla, vzala Mauru kolem krku a přitáhla si ji k sobě. Její ruka sjela na Mauřiný kozy. Blondýna si sedla na kraj pohovky a dala stehna trochu od sebe. Dee se mezi ně ihned natáhla a hladila jí kundičku. Jakmile Maura jen trošku zvedla klín, už měla na klitorisu Deein kmitající jazyk a sající pusu. Dee jí lízala a třesení jejího těla pod Fredovým šoustáním tvořilo výborný mix pro Mauřinu pičku. Další trocha milostného úpění a Dee ji hladila jen rukou na kundě a na kozách. Fred zpomalil, takže se dámy mohly samy sobě věnovat trošku přesněji.

Jenže to trvalo jen krátce, protože Freda zase začalo bavit to rychlé přirážení, které Dee vždycky tak rozklepalo. Maura se k ní přitiskla pro další polibky a nechala si olizovat a hladit obě kozy.

 

Fred z Dee vyklouzl, vstal a sedl si na pohovku mezi obě děvky. Bleskově a lačné dalšího píchání se k němu obě přitočily. Jak se nad ním spojily v polibku, střídavě jim dal pusy na všechny kozy v dosahu. Maura ho držela a koule a hnětla je prstama, Dee mu honila péro, které jí zatím dopřálo tolik krásného mrdu. Vzápětí se k němu sklonila a natáhla ho do pusy. Pak ho začaly obě honit a Maura se s ním ještě cucala, než ho pro změnu vzala do pusy ona. Ještě se na tom žaludu setkaly jazykama obě.

Pak si na ten stojící čurák vlezla Maura, aby z něj taky něco měla. Dee ho přidržela a nasměrovala přímo do přítelčiny pičky. Nádherně jí tam zajel, Maura zakroutila boky a už se začala napichovat až to pleskalo. Dee se zvedla a hladila jí kozy a bradavky ve stejně zběsilém tempu, v jakém Maura najížděla na Fredovo péro.

Když se Maura na chviličku zarazila v pohybech, Dee jí stiskla obě kozy a zarazila jazyk do pusy. Jenže Fred byl nedočkavý a začal ji zase s pořádnou vervou šoustat. Maura se kroutila a Dee ji rukou kmitala na poštěváku. Maura sténala naprosto neuvěřitelně a funěla jak po maratonu. Dee ji vzala oběma rukama kolem pasu a napichovala ji na toho čuráka ještě silněji, jako když třepe zaseknutým shakerem.

Blondýna se zarazila uprostřed pohybu po dosednutí. Dee ji zmáčkla obě kozy a pak strčila tři prsty laškovně do pusy. To už si ji vzal do parády zase Fred a prcal dál tu neúnavnou kundu. Maura si zajela rukou do klína a pořádně si zmáčkla klitoris. Pak pořádně zařvala přívalem rozkoše. Jako by tohle nestačilo, Dee se k ní sklonila a jakmile byla ruka pryč, nasála ten klitoris do pusy. Maura rozkoší skoro nemohla, ale pořád se držela a jela skoro na autopilota.

Když se zase zarazila, dala ji Dee důkladného francouzáka a pak ji z Freda shodila.

Maura přistála na boku s pokrčenýma nohama a Fred se nezarazil ani na vteřinu. Jen co blondýna zvedla nohu, už ho měla zase v klíně a zajížděl do ní. U hlavy se jí ocitla Dee, ruku na jejích kozách a jazyk zase v její puse.

Po minutce šoustání v této pozici se z ní Fred vyvlékl a sedl si normálně. Děvky se na sebe vrhly v polibcích a dotecích, jedna nenasytnější než druhá. Fred zůstal sedět a počkal, až si na něj nasedla pro změnu Dee a pořádně se rozjela.

Maura ji chvíli zásobovala dalším olizováním koz, pak zvedla klín a nechala si od sehnuté Dee vylízat pičku. Její zadnice zatím vytrvale kmitala nahoru a dolu po Fredově čuráku. Držel ji za prdel a kmital s ní tak, až to dunělo. Dee byla zatím pusou přilepená na Mauřinu bradavku a nechtěla se moc odlepit. Jedině, když bradavku nahradil blondýnin jazyk. Setkávaly se kozama, jazykama i pusama a nešly zarazit. Ani jedna. Dee pořád šoustala s Fredem a Maura si teď honila kundu.

Pak se Dee začala pořádně vrtět a trhat sebou. Mauře bylo jasné, že to na ni konečně jde, vždycky při orgasmu takhle vyváděla. Vrazila jí jazyk do pusy a přilepila se na ni většinou těla. Hned ji chytla za ruce a přitiskla si je na kozy. Jenže zkušená děvka jako Dee se vzápětí zmátořila a začala se Mauře dobývat do prdelky, sama s pérem pořád zaraženým v kundičce.

 

Lepily se k sobě jako tolikrát předtím během mrdání. Jen tentokrát stál Fred vedle nich s pérem v ruce a honil si ho, aby obě kurvičky pořádně pocákal mrdkou. Klekly si k němu, vystrčily kozy a přitiskly si je trochu k sobě jako záchrannou síť. Fredovi vystačilo na obě a skrápěl jim postupně celá prsa i bradavky za dvojitého vydatného vzdychání obou uspokojených děvek. Ty dvě si to ještě navzájem slízávaly z koz a Dee vzala Freda ještě naposled do pusy. Aspoň pro dnešek naposled, kdoví, kdy bude zase potřebovat opravit zábradlí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

  • Když má mamka bodystocking… Doug ťukal do klávesnice něco, co dávalo čím dál tím menší smysl, ale už to chtěl mít […]
  • Pohovka pro tři Emily došla k zrcadlu zcela nahá a kontrolovala si vlasy. Pak si přejela přes prsa až […]
  • Když randění nevychází Josh seděl na gauči u televize a jen tak bezmyšlenkovitě střídal jeden kanál za druhým. […]