Dvojí rande ve třech

Narazil na ně náhodou v kavárně. Ale nenapadlo by ho, že jsou to ségry, protože byly zcela rozdílné. Jednu věc měly, nebo spíš zálibu měly ale společnou. Sex. Sex ve všech podobách. Jedna akorát tíhla spíš k pozvolnému milování a mazlení a druhá měla ráda různé prasárničky a úchylnosti. Spíš ale psychologické, než nějaké pomůcky a podobné blbosti.

Několikrát se takhle sešli a napadlo je, že by si mohli dát jízdu ve třech. Laura s Dorou mu hihňavě přikývly. Když se jich Alan zeptal, nač ten smích, odvětily, že už se skoro bály, se nic nenavrhne. Pak přišla další salva hihňání a teďka se přidal i on.

 

Slovo dalo slovo a domluvily se v týdnu na setkání v jejich bytě za městem. Alan dorazil chvilku předem a snažil se v ruce udržet dvě kytičky, protože přece nebude dvěma sestrám kupovat jen jednu.

Laura na něj mávala už z dálky z okna a ukazovala, že má klidně zajet s autem ke garáži. Zaparkoval, zajistil branku, a když se vydal ke dveřím, vyběhla mu Dora v ústrety.

„Ahoj lásko, já se tak těšila, to je pro mě?“ zeptala se v jedné větě a objala dlaněmi svazek květů.

„Jo, jo…jedna pro tebe, jedna pro Lauru.“ odvětil.

„Pozorné…“ políbila ho letmo na tvář, ale on včas otočil hlavu a několik vteřin se s ní líbal.

„A já nic, jo?“ ozval se z okna dotčený hlas, na který oba reagovali tak, že zalezli do domečku.

 

Zavedly ho společně do ložnice a moc toho na sobě neměly. Akorát tak na to, aby byla zábava to sundávat, ale netrvalo to dlouho a nevyprchalo vzrušení.

Zajel Lauře mezi nohy a pohladil jí kundičku přes kalhotky. Dora jí položila ruce na prsa a políbila ji. Pusinkovaly se, zatímco je Alan osahával a tiskly se k sobě tu bradavkou, tu se o sebe otřely stehny.

 

Jeho ukazovák si vteřinku lebedil Doře v kalhotkách, pak je stáhl Lauře a zajel dovnitř jazykem. Sestry se mezitím muchlovaly a cucaly, pak se opřely o postel a Alan měl jednu ruku v každé z kundiček. Pak jim konečně stáhl kalhotky, projel rukama kundy a popleskal je po prdelkách, jak se před ním otáčely na jednu i na druhou stranu. Lízal je na střídačku a snažil se oběma vystrčeným prcinkám věnovat stejnou péči a pozornost. Odpovědí mu bylo jen střídavé vzdychání těch dvou lascivních zvrhlých potvůrek, takže to snad dělal dobře. Nebyly to ostatně první kundy, které měl v prstech a bude je mít na ptákovi.

Ještě pár plácnutí, Alan vstal, stáhl si džíny a vysvobodil z napnutých spodků lehce zahnutého ptáka. Dora mu po něm okamžitě chňapla, a zatímco jí sestra hladila prdelku, začala ho důkladně honit. Pohladil s ním Lauru po zadnici a už ho chtěl zasunout dovnitř, ale ona ne, že ho nejdřív vykouří.

Nic nenamítal, stoupl si na postel a strčil jí ho před obličej, zatímco její ségra se jí vrtala v prdelce. Byly to holt dobře spolupracující kurvičky. Jak ho strkal Lauře do otevřené pusy, jen držela čelisti od sebe a nechávala ho volně zajíždět až do krku. Sklonil se dolů, a když mu Dora vyšla naproti, chviličku se s ní líbal a pak rezolutně oznámil, že už se jde mrdat.

 

Dora ho nasměrovala k sestřině kundičce, a jen do ní zajel, Laura lehce vyjekla. Nebral na to ohled a začal přirážet. Doru nechal Dorou, ta se buď líbala s ním, nebo se sestrou a u všeho toho si honila kundičku. Sténaly obě, ale Lauru bylo víc slyšet. Vytrhl ho z ní a strčil ho Doře do pusy, protože se mu zrovna naskytla po boku. Poslušně ho spolykala a nechala si přirážet až do krku jako její ségra.

Pak si lehl na postel a nechal na sebe Lauru nasednout, zatímco jí Dora olizovala bradavky drobných koziček. Dora ale nechtěla zůstat zkrátka, takže využila Alanova lehu a sedla si mu kundičkou nad obličej. Lízal ji krásně čvachtavě a podobně pleskala o jeho klín Laura. Pak se ségry konečně vystřídaly a Laura se postavila bokem, kde jí Alan hladil prstem mezi nohama. To jí ale nestačilo, takže svižně zaujala stejné místo nad Alanovou volnou pusou, jako předtím Dora.

Původně chtěl vzít Doru ještě vleže, ale součinnost obou sester ho dohnala k vrcholu, takže jen stihnul shodit Doru a nastavit těm pichnám ptáka, aby je mohl postříkat, jak si o to samy řekly.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...