Plně profesionální přístup

Ten masážní salon chtěla vyzkoušet už nějakou dobu. V žebříčku fitness magazínu si vedl více než dobře a držel se na horních příčkách dlouhodobě.

Recepce byla strohá, ale elegantní, stačilo pár slov a byla nasměrována do příslušného křídla.

Když dorazila do šatny, uslyšela ke svému překvapení zpěv ptáků a zurčení vody. Nebylo poznat, jestli jde o skutečné zvuky, nebo jestli je doprovod elektronický. Tak jako tak to mohl být příjemný bonus.

Když vstoupila do samotného salonu, otevřela překvapením ústa a zůstala stát na místě.

Místnost byla otevřená a sousedila s jakýmsi dvorkem s jezírkem a voliérou s několika ptáky. Takže opravdové zvuky zvířat a vody. uvědomila si.

Pohledný masér oblečený jen v šortkách se na ni usmál, vstal, došel k ní a napřáhl ruku. „Jsem Leo a dnes vás budu mít pod rukama.“

„Těší… těší mě, jsem Bonnie.“ odvětila stále trochu zaskočená, ale když se uvelebila na masážním stole, stres z ní začal odpadávat. A když se do jejího těla pustily jeho jemné, ale pevné ruce, zavřela oči a s uvolněným vydechnutím si začala užívat každý dotek.

Ještě předtím ji ale oblékl do lehkého světlého trikotu podobného plavkám, který mu dovoloval dostat se všude, kam bylo potřeba a ona nemusela mít strach, že z ní při otáčení nebo pohybech něco spadne.

Jezdil jí po nohách od pak ke klínu a ani na vteřinu se nezastavil. Pak přešel na boky a prsty promnul lehce žebra, která byla při tlaku poměrně patrná, i když Bonnie nebyla žádná vychrtlina, ale dobře vysportovaná mladá žena.

Když jí začal olejem polévat lehce bradavky, neprotestovala. Čekala to a těšila se na to, že místní služby budou nabízet něco navíc.

„Otočte se.“ řekl Leo a počkal, až se uvelebila na břiše.

Pak během pohybů rukama na zádech uvolnil dvě šňůrky a nechal její záda zcela holá. Nato jí lehce stáhl i kalhotky a mezi půlky opět přikápl trochu oleje. Jen slastně něco zamumlala a přitáhla si ruce blíže k tělu.

Rozetřel olej všude od zadečku po lopatky i kolem ramen a nezapomněl prstem důkladně projet mezi půlkami zadečku. Hnětl její tělo ještě několik minut a pak už si sedl na lůžko za ní a prsty jako klepeta zaryl přímo do linie zadečku a kundičky.

Zřetelně zavzdychala a lehce se zvedla. Přejel ústy od její prdelky až po ramena zase zpátky jen proto, aby ji vzápětí celou otočil opět na záda a zbavil zbytků trikotu, který ji původně kryl.

Odhodil ho stranou, klesl k ní celým tělem a políbil ji na ústa, která mu vyšla naproti. Zvedala se obličejem k němu a on pokračoval na krk i na bradavky prsou, ale jeho ruka zůstala v klíně, kde začal kroužit na jejím poštěváčku, zatímco jí jazykem rovnoměrně laskal bradavky.

Dýchala hluboce a dlouze a jen občas její hlasivky vyloudily silnější zasténání.

Zase sáhl po lahvičce a přilil trochu masážního oleje, jako když kuchař zalévá jídlo na pánvi. Rozetřel jí ho všude po kůži a udělal si kolečko od klína až po prsa.

Natáhla ruku a pohladila ho po stehně, její ruka šplhala nahoru až k jeho šortkám. Přitáhl ji na okraj lůžka a do sedu, kde po několika polibcích zůstala sedět s rukama na jeho kůži. Vzal ji za ruku a odvedl kousek stranou, kde byla příhodná pohovka dovedně skrytá mezi zídkami dvora.

Když si lehla, ještě chvilku jí masíroval kundičku, pak si k ní konečně lehl a zasunul do ní jazyk. Mezitím si už Leo strčil ruku do vlastních šortek a začal pod nimi onanovat, takže i jeho rychle naběhnuvší penis občas vykoukl pod bílou látkou. Přitom nepřestal ani na moment kmitat jazykem v kundičce klientky.

Pak vstal a sundal si šortky, podroben vyzývavému pohledu Bonnie, která byla zvědavá, jestli to, co do ní vnikne, bude stát za to.

Zasunul ho do ní téměř bez váhání a téměř bez potíží, a jakmile se trochu usadil, nasadit příjemné rychlé tempo s její nohou opřenou o svůj trup. Opírala se o loket a vzdychala s pohledem upřeným na jeho zajíždějícího macka.

Pokračoval v kmitání sem a tam a pak se ještě opřel rukou o její hrudník, aby jí mohl laskat bradavky, které mu současně fungovaly jako měkká opora.

Sklonil se k ní, přilepil se trupem na její tělo a spolu s přirážením se s ní začal důkladně líbat. Pak ho z ní na moment vytáhl, prsty si pohrál se závojíčky a několikrát přejel přes klitoris a zase vrátil svůj penis do jejího nitra.

Přirážel jak sbíječka, až se jejich těla klepala jak rosol a plácala kůží jedno o druhé. Po minutě zvolnil a spokojil se s důkladnými přírazy, které se dostaly až na dno její vaginy a přitiskly se k jejímu klínu celou masou jeho vlastního rozkroku. Pak se do ní několikrát nabodl až nadoraz a přidal zase několik polibků.

Bez varování vstal a přitáhl si její hlavu k penisu, zatímco prsty výskal její vlasy.

Ochotně si ho vzala do ruky a honila ho, aby ho v příštích vteřinách celého pohltila. Kouřila ho po celé délce a bříšky prstů masírovala žalud, zatímco držel prameny jejích vlasů.

Pak se od něj odvrátila a usadila se na pohovce na všech čtyřech s prdelkou vystrčenou jeho směrem. Poplácal jí žaludem stydké pysky a neomylně ho zase zasunul dovnitř. Když ji měl tak krásně pod rukama, přidal k přirážení občas také plácnutí přes tu její krásně hladkou a světlou prdelku. Několikrát se natáhl a chytnul jí za prsa, ale v této poloze to nebylo úplně pohodlné. Takhle pokračoval ve stejném rytmu, který Bonnie provázela vlastním sténáním a občasným pohozením hlavou jako čiperná kobylka na louce.

Přitiskl se k ní víc a vystoupl nohama až na pohovku, čímž ji lehce přimáčkl k potahu. Pak s tvrdším přirážením protáhl ruku pod jejím tělem a ukazovákem se dostal zpátky na její klitoris. Nato zas najel na svoje brutální tempo a bušil do jí jako vrtačka. Prcal ji neúnavně, až to vypadalo, že se Bonnie každou chvilku rozpadne na kousky.

Jak začal, tak skončil, vytáhl ho z ní a dvakrát ji tvrdě práskl přes zadek. Ani se nehla.

Pak si pro změnu sedl na pohovku on a jeho tyčící se pták jen čekal, až se na něj zrzka sama napíchne. Nastavila si nohy, několikrát ho pohonila rukou a sama si ho zavedla do kundičky. Pak se opřela rukama o zeď a začala na něm pravidelně hopsat. Položil jí ruce na zadek a kromě udržování v tempu jí zase občas pleskl.

Decentně ji ze sebe shodil, až zůstala ležet na boku, kde už zůstala. Přetočil se podobným směrem, napíchl ji ze strany a začala zase s vervou šoustat. Opřená opět o loket a s rukou na koleně jen pozorovala, jak v ní mizí ten krásný a neúnavný ocas, který se jí zmocňoval, jak se mu zrovna chtělo.

Po pár přírazech ho z ní vyškubl a za lehké masturbace se k ní sklonil pusou a zase ji chvilku prolizoval.

Pak se vrátil k píchání z boku, proti čemuž neměla námitky, ani proti tomu, když jí během šukání občas chňapl za kozy.

Vytáhl ho z ní, sedl si a nechal ji na sebe naskočit zády k sobě. Dosedávala na něj jako při jízdě na koni a zespodu se ozývalo jen tiché pleskání kůže o kůži.

Když to na něj přicházelo, vzal si ji zase z boku, aby se jí udělal na bříško. Což by vyšlo, kdyby stříkal trochu silnější. I tak bylo ale těch pár kapek v jejím klíně velmi půvabných, i když ruku na srce, po tom dovádění čekala trochu větší efekt. Ale bylo dost možné, že dneska nebyla první klientkou na programu s tak důkladnou péčí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

  • Vzpruha pro myšlenky Dívala se do složek k seminárce, jenže už se jí pletly dohromady odstavce, věty i […]
  • Když se spolu domluví… Seděl normálně na pohovce a dumal s programem v ruce, jestli v telce stojí něco za […]
  • Jak se dělá expřítel Stalo se to loni v létě. Seděla na ozdobném truhlíku na náměstí a čekala na Filip, se […]

 Tak jak ukojíš můj věčný chtíč? Zajedeš mi pérem do mé pořád mokré kundičky? Nebo se ti zachtělo těsné zadní dírky? Ukaž mi, že se nebojíš pořádné ženské, která už to zkusila na všechny možné způsoby…nebo mi ukážeš něco, co ještě neznám?

Jsem připravená na čísle

909 555 555

po zadání kódu 134

…nebo pošli SMS ve tvaru:

SEXUJ tvůj text na číslo 909 55 35

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let.

Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz. Podmínky služby