Důkladný trénink

Stály vedle sebe v tělocvičně v trikotech a protahovaly si všechny končetiny. Obě jen v minimu oblečení, Donna s čelenkou na hlavě, Tina s blond vlasy tak akorát po ramena. Tak nějak si předcvičovaly navzájem, co se které zrovna hodilo, a plynule navazovaly na jeden cvik cvikem druhým.

Střídaly činky, míče a další nástroje a byly jak dvě kopie krásného a vysportovaného těla, která někdo postavil vedle sebe pro vlastní potěchu oka. Přitiskly se k sobě zády a prdelkami a zase zvedaly činku za činkou. Vzájemná blízkost byla příjemná i nad rámec cvičení a občasný dotek těla druhé to ještě posiloval. Nakonec společné cvičení může být to nejlepší afrodisiakum.

Lehly si k proti sobě na matraci a zaklesly se navzájem lýtky. Dělaly sedy lehy proti sobě a ještě si u toho přehazovaly modrobílý kopací míč. Střídavé zvedání a klesání obou těl a občasné posunutí se blíže stehny si jen říkalo o to, aby se jednou setkaly obě nahoře. To se kupodivu nestalo.

Ani tehdy, když klečely proti sobě a střídavě natahoval a zvedaly nohy, přičemž jedna druhou se zájmem pozorovala a nesoustředila se jen na obličej, ale i na výstřih cvičebního trikotu.

Přišlo to až později, když obě proháněly švihadla a Tina už to nevydržela, přitáhla si pevným provazem Donnu k sobě a políbila ji na rty.

Černovláska se nebránila, zapletla se nohama mezi stehna partnerky a opětovala její polibky. Donnina ruka ve sportovní rukavici se jí ihned ocitla na zpocené prdelce a blondýnina ústa putovala přes trikot až dolů na břicho a mezi nohy.

Mazlila se s její prdelkou, líbala její zpocenou kůži a prsty zajížděla mezi půlky schované stále v černých elastických kalhotkách. Donna si klekla k ní, přisála se na její rty a její ruce začaly šmejdit po Tininých zádech a prsou. Jen se s ní začala pořádně mazlit, Tina zavzdychala a zvrátila hlavu. Líbaly se spolu dlouho a důkladně, se silně přisátými ústy a rukama zezadu na hlavách, kterými kontrolovaly, že milenka neuteče.

Donna nasála její jazyk a posouvala se po něm jako při kouření penisu. Ochutnávaly si jazyk navzájem a pletly si je ho sebe, jako když se rybičky plácají na suché zemi po vyhození z akvária.

Tina přitáhla matraci a pozvolna si na ni lehala, stále se líbajíc s Donnou, která se nad ní skláněla a jen čekala, aby se na ni mohla pořádně přitisknout. Pohladila jí rukou přes prsa až ke kalhotkám, pak nechala jednu ruku na prsou a druhou jezdila mezi stehny.

Tina vzdychala a vlnila se pod přívaly rozkoše, kterou Donniny šikovné ruce vyvolávaly. Černovláska jen zvedla její trikot a zasunula jednu ruku pod látku, až ucítila bradavku. Hladila jí obě prsa, líbala její hrudník a olizovala krk až někam na bradu.

Tina ji jen objala lehce nohama kolem beder a byla poddajná veškerému jejímu dráždění.

Dona stáhla látku trikotu a cucala bradavky vlnícího se trupu. Pak se s další vlnou líbání položila klínem na klín a prsama na prsa a rozkrokem ještě trochu kroužila, aby Tinu dostala až k nepříčetnosti. Ta zajela rukou pod její černé kalhotky a hnětla její hladkou prdelku.

Donnu používala svůj klín jako penis a přirážela proti Tinině poštěváčku, což dostávalo do extáze obě. Posouvala se na ní krátkými tahy jako při opravdovém přirážení a nezapomínala stále jazykem hladit její prsa.

Pak konečně stáhla ten hořejšek úboru a odhalila obě prsa, kmitala na nich jazykem a nasávala bradavky, že se kůže kolem nich zvedala. Jedna….pak druhá a pak zase vášnivé a hluboké líbání, které nebralo konce.

 

Donna se zvedla a jen to udělala, Tina se rukama přitiskla na její prsa, stále krytá látkou cvičebního úboru. Mačkala ty kozy přes látku a měnila s Donnou jednoho francouzáka za druhého. Vyhrnula elastickou látku, objala prsa rukama v jejich pevnosti a vrhla se na ně pusou.

Donna jí hladila po předloktích a občas jí vtiskla polibek do vlasů.

Posunuly se zase po matraci, aby svoje dovádění trochu oživily.

Donna se natáhla na záda a Tina jí zajela rukou mezi stehna. Pak ji ale odtáhla a lízala jí stehna po celé délce, pokračovala na pupík a dál přes hrudník až na prsa, kde už ji Donna zase hladila ve vlasech a po celém těle, kam jen dosáhla.

Našly se opět jazyky a pusou a za stálého líbání přirážela Tina klínem proti klínu stejně, jako předtím její milenka. Vlnila se a kroužila kundičkou a v duchu se usmívala při vzdychání, které dvojhlasně plnilo malou tělocvičnu.

Tina se posunula na Donnino stehno a zajela rukou na její vaginu. Silně ji třela dvěma prsty mezi nohama a pak už odtáhla notně promočenou látku kalhotek, aby se dostala až na vlhké pysky, které roztáhla a protahovala jimi staženou látku kalhotek. To samé si dělala sama, ale do Donny už vrtala hlavně rukama.

Olízla si lehce prsty a dva zasunula přímo dovnitř pochvy. Černovláska se natáhla a masírovala jí konečky prstů klitoris, Tina pořád dokola zajížděla do její chtivé kundičky. Blondýna se k ní sklonila a přisála na její ústa.

 

Donna se opřela o jednu ze smotaných matrací a natočila k Tině zadeček. Blondýna jí okamžitě stáhla kalhotky, aby se k ní konečně pořádně dostala. Chvilku jí hnětla obě půlky zadečku a roztahovala i stahovala obě dírky, pak do spáry mezi nimi kápla trochu vlastních slin.

Roztáhla závojíčky a chviličku si jen tak hrála s převalujícím se masem uvnitř škvírky, jen aby do ní nahoře vzápětí zasunula jeden kroutící se prst.

K němu se rychle přidal druhý a oba začaly v rychlém rytmu mizet uvnitř kundičky.

Donna jen krátce oddechovala s hlavou přitisknutou na matraci a zavřenýma očima, ale její výraz mluvil za všechno.

Tina prsty přirážela jak zběsilá a nenechala pochvu chvilku bez pohybu. Když pohyby ustaly, pohladila obě stehna, zatímco Donna se snažila trochu ovládnout svoji malátnou pozici.

 

Tina se natáhla na stejnou stočenou matraci, ale zády k podlaze a pozorovala, jak Donna líbá její nohy vystrčené jak svíčka do výšky.

Po důkladném olíbání stehen jí roztáhla nohy a začala hladit prsa. Jakmile se dostala ústy až k pochvě, Tina ji ovinula nohy kolem krku, takže Donna se skoro nemohla hnout.

Hladila jí obě kozičky, a jakmile blondýna roztáhla nohy, bleskově odhrnula látku kalhotek a vrhla se na rozevřenou kundičku. Olizovala ji na povrchu i uvnitř, nasávala klitoris a zase ho pouštěla ven jako kočka, která si hraje s myškou. Tina vzdychala v krátkých záchvatech a prudkém nádechu i výdechu. Donna se na ni přisála jako kočka sající z matčina cecíku a jen drobné pohyby úst dávaly tušit, co všechno se asi děje uvnitř.

Pak jí prsty roztáhla pysky od sebe a jazykem kmitala na vrcholku s klitorisem.

Tina vzdychala stále stejně, ale mnohem prudčeji a v delších vlnách. Donnina hlava se téměř nehýbala, zato tělo pod ní se kroutilo v nadcházejícím vrcholu.

Pak se blondýna napnula a přitáhla si milenčinu ruku na prsa. Ta stále lízala její závojíčky a teprve za pár minut jí dovolila se zvednout.

Tina se překulila přes matraci a zachytla se jejích úst, se kterými se ihned spojila v dalším francouzáku. Přitáhla si ji k sobě, pak ji povalila na záda jako při wrestlingu a přisála a na její prsa i ústa.

Možná další kolo?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

 Tak jak ukojíš můj věčný chtíč? Zajedeš mi pérem do mé pořád mokré kundičky? Nebo se ti zachtělo těsné zadní dírky? Ukaž mi, že se nebojíš pořádné ženské, která už to zkusila na všechny možné způsoby…nebo mi ukážeš něco, co ještě neznám?

Jsem připravená na čísle

909 555 555

po zadání kódu 134

…nebo pošli SMS ve tvaru:

SEXUJ tvůj text na číslo 909 55 35

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let.

Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz. Podmínky služby