Večerní masturbace pro pokročilé

S klapnutím mosazné kliky otevřel dveře hotelového pokoje ve viktoriánském stylu a pustil dovnitř dvě krásné brunetky v džínách a černých topech. Oběma se v rukách houpaly decentní kabelky. Jak prošly místností, kývly na svého objednavatele a zastavily se v ložnici.

Tam ležela jejich práce.

Vedle rozsvícené barokní lampičky ležela nahá žena a rukou si laskala záhyby svého klína. Dívala se na ně a v jejích očích byla zvědavost, očekávání a její vlastní slast.

Jejich úkol byl jasný – mají jí pomoci ukojit se. Aspoň tedy takové požadavky je sem přivolaly.

Muž v černých kalhotách a bílé košili se postavil vedle obou krásných žen a jen mlčky očekával další dění. Přestaly ho vnímat a celou svou pozornost věnovaly vlnícímu se tělu na posteli.

První brunetka přišla k posteli a podívala se na nahou ženu s výrazem doktora spěchajícího k nemocnému. Opřela se jednou nohou o kraj postele, sklonila se k ní a políbila důkladně ženu na rty. Přitom jí rukou pomalu přejela po břiše a zavadila i o její prsa.

Vlnění masturbující ženy trochu zpomalilo. Bylo jí jasné, že tady je další zdroj podnětů, kterému je třeba věnovat pozornost.

První brunetka vstala, otočila se a vrátila se k muži v bílé košili. S tváří prostou jakéhokoli výrazu se mu několik vteřin dívala upřeně do očí.

Její kolegyně si mezitím sedla na postel a také zjišťovala, co všechno tu bude potřeba provést.

První brunetka si mezitím rozvázala šňůrku, která jí držela šaty kolem krku a stáhla jejich látku dolů. Stejným pohybem se svezly i její džíny a nechaly ji tak v pokoji zcela nahou.

Její kolegyně u postele postupovala naprosto stejně, jen si vršek přetáhla přes hlavu.

Pak si opět lehla vedle ženy v posteli, která si mezitím sedla a vyšla jí tělem naproti.

Začaly se líbat a dotyky zkoumat jedna druhou. Obě si pomalu lehly do polštářů a jediným zvukem, který provázel jejich konání, bylo stínání a občasné zašustění povlečení kolem nich.

Jak jejich pohyby a doteky nabíraly na vášnivosti, ztrácely také plynulost a stávaly se spíše trhanými. Čas se natáhl a přímo kolem rozvášněných těl s krásnými ňadry a chtíčem v očích jako by byla bublina čisté přítomnosti.

Zvedly oči jen v momentě, kdy se na kraji postele objevila třetí z nich. Přidala se k nim, jako kdyby vstupovala do klidné hladiny jezera. Původní zákaznice vstala a uvolnila jí místo. Chtěla totiž vidět také ty dvě brunetky spolu a u toho si dělat dobře. První brunetka se tak ocitla mezí klientkou a svou kolegyní. Klientka s krátkými zrzavými vlasy ji vášnivě políbila, stejně jako ona sama jí před chvílí. Jakmile jí brunetka položila ruku na rameno a přitáhla její tělo jen trošku k sobě, její kolegyně jí zezadu objela přes prsa a mazlila se s jejím trupem.

Původně měla ležet asi nejvíc zrzka, kvůli které se to všechno konalo, ale nakonec skončila v posteli právě první brunetka s culíkem.

Teď už bylo jedno, kdo objednal nebo pozval koho. Teď šlo jen o vzájemnou rozkoš a ukojení chtíče. Muž v bílé košili to stále sledoval, jen s tím rozdílem, že teď pozvedl ruku s digitální kamerou.

Do popředí záběru se mu dostal zadeček jeho partnerky či milenky (toho se asi nikdy nikdo nedopátrá), která se usadila obličejem v klíně brunetky s culíkem.

Ta jen vzdychala mezi polštáři, zatímco jí její kolegyně ještě obšťastňovala ze strany a sama si stíhala ukájet svůj nenasytný klín.

Muž v bílé košili obcházel pomalu celou scénu a snažil se, aby jeho záznamu nechyběl ani kousek. Nechtěl vynechat ani jediný detail tohoto slastného divadla.

Minul paraván v rohu pokoje a dostával se k masturbujícím dívkám ze strany.

Teď měl konečně lepší výhled. Jeho přítelkyně stále vylizovala klín jedné z brunetek, která jen vzdychala, sténala a snažila se získat opět kontrolu nad svým tělem. Jenže laskání zrzky i druhé brunetky jí to naprosto nedovolovalo. Dostal se do péče jedné spontánní lesbičky a druhé, která byla navíc profesionálka a krom toho samozřejmě věděla, jak dostat svou kolegyni z firmy do vrcholné extáze.

Proti této kombinaci asi nebylo obrany.

 

Když zrzka vstala, brunetka s rozpuštěnými vlasy se jen lehce natáhla k tělu své kamarádky. Ta jí okamžitě chytla za ruku a strčila si ji do klína, ve kterém zoufale postrádala jakékoli dráždění.

Zrzka se mezitím přitulila k druhé brunetce zezadu. Jen tak u ní klečela, její prsa se lehce kývala a její ruka končila v klíně pozvané profesionálky. Ta druhá si ovšem našla cestu i do jejího vlastního klína, takže nikdo nezůstal zkrátka.

Obě ležící ženy zůstaly u vzájemného dráždění rukama a hlubokého líbání. Nic víc nebylo potřeba, tohle spojení bylo naprosto dokonalé.

Všechna tři těla vytvořila jeden soběstačný řetěz vzájemného ukájení.

A protože byl tak dokonale sehraný, netrval příliš dlouho. Jejich duše možná chtěly víc, ale jejich těla se dostávala do cílové pásky.

Všechny tři se postupně skácely jedna na druhou v orgasmu, který ač si užívaly každá zvlášť, měl i nějakou kolektivní stránku nebo co.

Ulehly všechny tři v jedné posteli a s vědomím naprostého uspokojení, podobně jako když najednou ztuhne klidná hladina jezera roztaveného vosku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 Tak jak ukojíš můj věčný chtíč? Zajedeš mi pérem do mé pořád mokré kundičky? Nebo se ti zachtělo těsné zadní dírky? Ukaž mi, že se nebojíš pořádné ženské, která už to zkusila na všechny možné způsoby…nebo mi ukážeš něco, co ještě neznám?

Jsem připravená na čísle

909 555 555

po zadání kódu 134

…nebo pošli SMS ve tvaru:

SEXUJ tvůj text na číslo 909 55 35

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let.

Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz. Podmínky služby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *